www.gorlice.jadwiga.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

carlogo...wspomóżmy potrzebujących...

przedświąteczna zbiórka żywności

W dniach 12-20 grudnia br. w wybranych sklepach na terenie naszej parafii odbywać się będzie akcja zbierania żywności dla osób potrzebujących prowadzona przez wolontariuszy. Wolontariusze dyżurują przez 2 godziny: pn-pt w godz. 15-17; 17-19; sobota 9-11; 11-13; 13-15; 15-17; 17-19 wg przygotowanego harmonogramu dyżurów. Aktualny grafik zbiórki znajduje się poniżej. Bardzo prosimy o dotrzymanie wybranego terminu. W razie jakichkolwiek zmian prosimy o tym poinformować ks. Pawła. Jest to konieczne, by znaleźć inną osobę na zastępstwo.

GRAFIK DYŻURÓW

Sklepy biorące udział w akcji:

1/ „DUKAT” róg ul. Sienkiewicza i Szpitalnej,

2/ Delikatesy „CENTRUM” ul. Węgierska,

3/ „SAM I” ul. Kościuszki,

4/ BIEDRONKA ul. Kościuszki,

5/ Delikatesy „CENTRUM” ul Kościuszki,

6/ Delikatesy „CENTRUM” ul. Dukielska.

5 minut przed ustaloną godziną wolontariusz zgłasza się do kasy sklepu, zabiera z niej identyfikator i ulotki i zajmuje wyznaczone miejsce przy koszu na zbieraną żywność (kosz ustawiony jest w widocznym miejscu, blisko wyjścia, w taki sposób, aby nie utrudniać pracy sklepu). W sposób taktowny, kulturalny zachęca klientów sklepu do złożenia daru dla potrzebujących i rozdaje ulotki /z zebranych produktów spożywczych będą przygotowane paczki świąteczne dla ubogich/. Za każdy dar trzeba podziękować!

Szczegółowe informacje i zgłoszenie udziału w zbiórce – ks. Paweł Gnat kom. 502-056-006

 


Ciekawostki

GRUPY PARAFIALNE ZAPRASZAJĄ

SPOTKANIA ZE SŁOWEM ŻYCIA 

Osoby dorosłe zapraszamy w każdy 2 i 4 czwartek miesiąca. Spotkanie rozpoczyna sie Eucharystią o godz. 18.00, a po Mszy św. spotkanie w świetlicy na plebanii.


 

„Przyjdź na oazę, bo brakuje nam Ciebie”

Zapraszamy młodzież z gimnazjum i szkoły średniej do naszej wspólnoty, która spotyka się w każdy piątek o godz. 18.00 na Mszy świętej a potem w salce nad zakrystią. Jeśli chcesz wiedzieć więcej kim jesteśmy i co robimy to przyjdź i zobacz. 


Kontakt z administratorem strony:

parafia.gorlice@gmail.com