www.gorlice.jadwiga.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

UWAGA !!!

W związku z problemami technicznymi, które od dłuższego czasu utrudniają zarówno pracę na stronie jak i jej przeglądanie, postanowiliśmy stworzyć nową stronę. Prace nad nią wciąż trwają, więc prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość :) Przepraszamy za utrudnienia i serdecznie dziękujemy wszystkim Czytelnikom, że są z nami :) Zachęcamy również do podzielenia się z nami swoimi przemyśleniami i pomysłami - co można dodać, co zmienić, by nasza parafialna stronka była piękna i czytelna. Wszelkie sugestie prosimy kierować na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zapraszamy na nową stronę internetową -  http://jadwiga.gorlice.pl/

 


Ciekawostki

GRUPY PARAFIALNE ZAPRASZAJĄ

SPOTKANIA ZE SŁOWEM ŻYCIA 

Osoby dorosłe zapraszamy w każdy 2 i 4 czwartek miesiąca. Spotkanie rozpoczyna sie Eucharystią o godz. 18.00, a po Mszy św. spotkanie w świetlicy na plebanii.


 

„Przyjdź na oazę, bo brakuje nam Ciebie”

Zapraszamy młodzież z gimnazjum i szkoły średniej do naszej wspólnoty, która spotyka się w każdy piątek o godz. 18.00 na Mszy świętej a potem w salce nad zakrystią. Jeśli chcesz wiedzieć więcej kim jesteśmy i co robimy to przyjdź i zobacz. 


Kontakt z administratorem strony:

parafia.gorlice@gmail.com