www.gorlice.jadwiga.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

 

ŻYCIE RELIGIJNE - 2015

 

 

OCHRZCZENI

(83) 26.12. – Maja Sara SZURA

(82) 26.12. – Anna Maria WIERZBICKA

(81) 26.12. – Franciszek GRĄDALSKI

(80) 26.12. – Emilia Maria ŁUKASIK

(79) 28.11. – Filip Adam JÓZEFCZYK

(78) 22.11. – Kamil Zbigniew GÓRSKI

(77) 21.11. – Antoni Bolesław KOWALCZYK

(76) 15.11. – Aleksandra Maria BULIŃSKA

(75) 15.11. – Michał Jacek GIBES

(74) 15.11. – Tymon Tomasz MUSZYŃSKI

(73) 25.10. – Rozalia Klara DYL

(72) 18.10. – Maja Adriana STASZEWSKA

(71) 18.10. – Wiktor Janusz RAK

(70) 18.10. – Franciszek Paweł ZAPERT

(69) 18.10. – Amelia Róża GAJEWSKA

(68) 17.10. – Igor TARKA-STACHURA

(67) 27.09. – Lilianna Helena RAPUTA

(66) 27.09. – Alex Jan MAŁESZ

(65) 27.09. – Milena Ewelina ZAGÓRSKA

(64) 20.09. – Wiktoria Natalia BAJOREK

(63) 20.09. – Oliwia TABOR

(62) 20.09. – Emilia BULSIEWICZ

(61) 19.09. – Laura Anna WĘDRYCHOWICZ

(60) 19.09. – Zofia Anna ROGULSKA

(59) 19.09. – Kaja Paulina LUDWIN

(58) 13.09. – Emilia Zofia ILCZAK

(57) 08.09. – Oliwier CZERW

(56) 30.08. – Leon Ludwik KAMIŃSKI

(55) 30.08. – Zofia Stanisława KUDŁAWIEC

(54) 29.08. – Olga Weronika SPERUDA

(53) 29.08. – Igor POŁEĆ

(52) 22.08. – Fabian KISIELEWSKI

(51) 16.08. – Bartosz GUCWA

(50) 16.08. – Krystian MASZTAFIAK

(49) 15.08. – Kamil CIEŚLAK

(48) 15.08. – Zuzanna Maria DRĄG

(47) 09.08. – Milena Elżbieta KRET

(46) 01.08. – Kamil Paweł TARKA

(45) 01.08. – Anna WAC

(44) 26.07. – Jessika Oliwia KLIMKOWICZ

(43) 19.07. – Maja Maria LACHOWSKA

(42) 18.07. – Adam CZUPRYN

(41) 12.07. – Antonina Barbara BACZYŃSKA

(40) 11.07. – Emilia Julia NIZIOŁEK

(39) 05.07. – Krzysztof PRZYBYŁOWICZ

(38) 04.07. – Kamil BAFIA

(37) 21.06. – Jakub LASKOŚ

(36) 21.06. – Blanka Barbara CHRAMĘGA

(35) 21.06. – Antoni Aleksander BOGDAN

(34) 20.06. – Aniela Stanisława SZCZERBA

(33) 13.06. – Nina Anna JANIK

(32) 07.06. – Emilia Julia BUREKOWSKA

(31) 07.06. – Julia Rita BELCZYK

(30) 25.05. – Hanna Maria CHŁANDA

(29) 23.05. – Gustaw URBANIAK

(28) 23.05. – Hubert CHOCHOŁEK

(27) 16.05. – Nina Justyna STAMBROWSKA

(26) 03.05. – Vanessa BATORY

(25) 03.05. – Jan Norbert STEMPKOWICZ

(24) 03.05. – Gabriela Anna JUSZCZAK

(23) 18.04. – Antoni Emil DUDEK

(22) 07.04. – Fabian Józef PORĘBA

(21) 06.04. – Alexander CZOCHER

(20) 06.04. – Emilia Maria WIKTORSKA

(19) 06.04. – Natalia Jolanta GODLEWSKA

(18) 06.04. – Antonina Kinga FORYŚ

(17) 06.04. – Henryk Jan WIŚNIEWSKI

(16) 06.04. – Miłosz Jakub WALAWENDER

(15) 06.04. – Maja Janina WYPIJ

(14) 28.03. – Nella Elżbieta RYCZEK

(13) 22.03. – Nikola Wiktoria GRUCA

(12) 15.03. – Piotr Paweł DEC

(11) 22.02. – Julian Szymon KAMIŃSKI

(10) 22.02. – Bartłomiej JODŁOWSKI

(9) 13.02. – Amelia KAWA

(8) 08.02. – Jakub Józef TRYBUS

(7) 18.01. – Wojciech KARPIŃSKI

(6) 17.01. – Lena Anna OLBRYCH

(5) 04.01. – Maya Urszula CRANSTON

(4) 04.01. – Kaja SZURA

(3) 04.01. – Agata Maria GRZESIAK

(2) 04.01. – Grzegorz GÓRSKI

(1) 04.01. – Vanessa Angelika KSIĘŻYK

 

ZMARLI

(63) 28.12. – Zygmunt WÓJCIKIEWICZ – ur. 1951 r.

(62) 29.11. – Marian NOWICKI – ur. 1930 r.

(61) 22.11. – Helena MIKRUTA – ur. 1933 r.

(60) 19.11. – Zofia BULIŃSKA – ur. 1931 r.

(59) 18.11. – Maria OPIELA – ur. 1928 r.

(58) 18.11. – Maria SZTABA – ur. 1951 r.

(57) 13.11. – Janina CHOCHOROWSKA – ur. 1914 r.

(56) 11.11. – Alina KĘSY – ur. 1936 r.

(55) 09.11. – Wiesław WARCHOLIK – ur. 1946 r.

(54) 06.11. – Zofia KOZIK – ur. 1927 r.

(53) 01.11. – Marek KOŁAKOWSKI – ur. 1959 r.

(52) 26.10. – Czesława BARAN – ur. 1932 r.

(51) 17.10. – Zenon ZIÓŁKOWSKI – ur. 1934 r.

(50) 15.10. – Halina BOLEK – ur. 1955 r.

(49) 11.10. – Janina TRYBUS – ur. 1924 r.

(48) 03.10. – Tadeusz SIKORA – ur. 1928 r.

(47) 29.09. – Katarzyna ZAWILIŃSKA – ur. 1971 r.

(46) 22.09. – Jan PĘCAK – ur. 1926 r.

(45) 16.09. – Krystyna WITKOWSKA – ur. 1950 r.

(44) 08.09. – Helena Eugenia HOTLOŚ – ur. 1926 r.

(43) 31.08. – Wiktoria Agnieszka KUŚNIERZ – ur. 1931 r.

(42) 23.08. – Kazimierz KLIMEK – ur. 1932 r.

(41) 22.08. – Jadwiga Helena STOEGER – ur. 1919 r.

(40) 16.08. – Zbigniew NOWAK – ur. 1956 r.

(39) 09.08. – Helena BOJKOWSKA – ur. 1924 r.

(38) 09.08. – Anna DOPIERAŁA – ur. 1924 r.

(37) 04.08. – Barbara RADZIK – ur. 1984 r.

(36) 30.07. – Elżbieta CZUBEK-PRZYBYŁOWICZ – ur. 1926 r.

(35) 21.07. – Jan OŻÓG – ur. 1925 r.

(34) 15.07. – Irena JASICZEK – ur. 1926 r.

(33) 15.07. – Stanisława MRAZEK – ur. 1917 r.

(32) 11.07. – Eugenia ZIEMBA – ur. 1931 r.

(31) 05.07. – Jerzy SEKUŁA – ur. 1944 r.

(30) 25.06. – Ryszard JĘDRZEJOWSKI – ur. 1947 r.

(29) 19.06. – Gwidon Marian KRAWCZYK – ur. 1939 r. 

(28) 19.06. – Elżbieta ZAJDEL – ur. 1945 r.

(27) 19.06. – Grzegorz KĘDZIOR – ur. 1966 r.

(26) 13.06. – Maria SZCZEPAN – ur. 1928 r.

(25) 06.06. – Marek Jakub KOSIBA – ur. 1939 r.

(24) 31.05. – Salomea SMOŁKOWICZ – ur. 1919 r.

(23) 28.05. – Leona SOBIENIAK – ur. 1921 r.

(22) 27.05. – Jan JANOWSKI – ur. 1934 r.

(21) 25.05. – Stanisław MARTYKA – ur. 1951 r.

(20) 19.05. – Maria KWARCIANY – ur. 1926 r.

(19) 03.05. – Antoni KOZIOŁ – ur. 1924 r.

(18) 01.05. – Irena ORCHEL – ur. 1927 r.

Danuta STEC – ur. 1942 r. /poza parafią/

 (17) 19.04. – Stanisława PIERZ – ur. 1926 r.

(16) 01.04. – Jacek AUGUSTYN – ur. 1971 r.

(15) 25.03. – Janina MIKA – ur. 1934 r.

(14) 17.03. – Bolesław MIKRUTA – ur. 1937 r.

(13) 02.03. – Franciszek PIECUCH – ur. 1933 r.

(12) 01.03. – Kazimierz Władysław WACHOWSKI – ur. 1945 r.

(11) 01.03. – Władysław DURAN – ur. 1943 r.

(10) 19.02. – Kazimierz ADAMCZYK – ur. 1921 r.

 – Olga BUCZAŃSKA – ur. 1926 r. /poza parafią/

(9) 08.02. – Stanisława MORAŃDA – ur. 1951 r.

(8) 27.01. – Władysława BRZOZOWSKA – ur. 1936 r.

(7) 28.01. – Krystyna LIGARSKA – ur. 1963 r.

(6) 24.01. – Leon PAL – ur. 1934 r.

Ryszard HALUCH – ur. 1958 r. /poza parafią/

(5) 13.01. – Bolesław Andrzej MOSKAL – ur. 1932 r.

(4) 12.01. – Halina Łucja CIULIS – ur. 1950 r.

(3) 04.01. – Gabriel Marian OLECH – ur. 1955 r.

(2) 05.01. – Aleksander RADWAN – ur. 1946 r.

(1) 03.01. – Bronisława Grażyna BAJOREK – ur.  1942 r.

 

ZAŚLUBIENI

(41) 29.12. - Teresa DYBAŚ i Bernard SOJKA

(40) 24.10. – Sabina GUCWA i Damian KOZIOŁ

(39) 17.10. – Gabriela STĘPIEŃ i Miłosz MIKA

(38) 10.10. – Aneta GÓRKA i Tomasz SZCZERBA

(37) 10.10. – Paulina STĘPIEŃ i Krzysztof ZAWISZA

(36) 10.10. – Justyna RAFA i Rafał SAJCHTA

(35) 10.10. – Justyna WALLACH i Marcin NIEDZIELA

(34) 10.10. – Lenka SOLEJOVĂ i Szymon GRYBOŚ

(33) 03.10. – Mariola GAWLIK i Tomasz CHWALIK

(32) 03.10. – Klaudia SŁOPNICKA i Rafał NABOŻNY

(31) 20.09. – Dajana WÓJCIK i Tomasz KIJEK 

(30) 12.09. – Paulina MOSKAL i Przemysław WIJACKI

(29) 05.09. – Magdalena MITKA i Jakub PETRYK

(28) 05.09. – Angelika GOLEŃ i Wojciech TUMIDAJEWICZ

(27) 29.08. – Paulina TOKARSKA i Andrzej BARTOSZ

(26) 29.08. – Anna LEŚNIAK i Tomasz DAŃDA

(25) 29.08. – Aleksandra DRUCIAK i Krzysztof SZEWCZYK

(24) 15.08. – Magdalena WOJNARSKA i Tomasz STĘPIEŃ

(23) 08.08. – Jolanta MICHALEC i Adrian SPACZYŃSKI

(22) 08.08. – Karolina ADAMCZYK i Daniel BULIŃSKI

(21) 25.07. – Urszula WILCZYŃSKA i Michał WÓJCIK

(20) 18.07. – Lilianna KNAPIK i Mateusz LANG

(19) 11.07. – Katarzyna KUROWSKA i Jakub SZURA

(18) 04.07. – Karolina KACZMARCZYK i Michał SEKUŁA

(17) 27.06. – Anna TOMASIK i Mariusz MALEC

(16) 27.06. – Ewa ŚLIWA i Paweł WĄSOWSKI

(15) 27.06. – Marta CYRAN i Robert GAJEWSKI

(14) 20.06. – Monika LEPAK i Luca NOCCENTINI

(13) 13.06. – Paulina SAMSONOWICZ i Tomasz SOŁTYSIAK

(12) 13.06. – Joanna SAWICKA i Marcin KRYGOWSKI

(11) 06.06. – Barbara BARAN i Wiesław BEZA

(10) 06.06. – Anna PRZYBYŁOWICZ i Krzysztof PARTYKA

(9) 30.05. – Jolanta WOŹNIAK i Arkadiusz TENEROWICZ

(8) 30.05. – Anna KOPEK i Paweł PRZYBYCIEŃ

(7) 30.05. – Dorota FILAR i Dawid MAREK

(6) 09.05. – Agnieszka KRET i Rafał OLBRYCH

(5) 25.04. – Anna SKWARCZEWSKA i Rafał GÓRSKI

(4) 18.04. – Anna AUGUSTYN i Piotr GNIEWEK  

(3) 06.04. – Kinga BRUDZIŃSKA i Jakub WIŚNIEWSKI

(2) 14.02. – Maria FORYŚ i Rafał KOŁODZIEJ

(1) 03.01. - Jolanta GREBLA i Mirosław BELCZYK


BIERZMOWANIE

 

1.           Emilia Andrejczuk

2.           Jakub Belczyk

3.           Dominik Belniak

4.           Kacper Biłos

5.           Klaudia Bogdan

6.           Damian Bogusz

7.           Kamil Brzozowski

8.           Aleksandra Ciuła

9.           Weronika Cop

10.       Dominika Dziuban

11.       Aleksandra Faber

12.       Kacper Foryś

13.       Agata Gawlik

14.       Paulina Gościmińska

15.       Krzysztof Górski

16.       Jakub Gryboś

17.       Aleksandra Janek

18.       Karolina Jawor

19.       Kinga Kołodziej

20.       Błażej Korpacki

21.       Ewa Kowalska

22.       Michał Kret

23.       Kamil Krok

24.       Martyna Kucharczyk

25.       Paweł Kudławiec

26.       Szymon Kuliński

27.       Weronika Kusiak

28.       Przemysław Kwaśny

29.       Martyna Lenard

30.       Krzysztof Liberda

31.       Szymon Ludwin

32.       Krzysztof Markowicz

33.       Bartosz Masztafiak

34.       Weronika Matała

35.       Joanna Mika

36.       Michael Musiał

37.       Adrian Ottenbreit

38.       Maciej Pachana

39.       Szymon Piechowski

40.       Paulina Pilch

41.       Sylwia Radzik

42.       Jan Rusek

43.       Aleksandra Rybczyk

44.       Karolina Rzepiela

45.       Dominik Sendecki

46.       Michał Setlak

47.       Natalia Setlak

48.       Przemysław Siuta

49.       Przemysław Skrobot

50.       Paulina Skwarczewska

51.       Sara Słyś

52.       Jagoda Sokołowska

53.       Aleksandra Spyra

54.       Małgorzata Stec

55.       Adrian Szarowicz

56.       Aleksandra Szpyrka

57.       Aleksandra Szurek

58.       Agnieszka Szymczyk

59.       Kamil Tarsa

60.       Justyna Tokarz

61.       Natalia Tumidajewicz

62.       Katarzyna Turek

63.       Nikolina Wacek

64.       Jakub Wałęga

65.       Mateusz Węgrzyn

66.       Katarzyna Wierzba

67.       Dominik Wiktor

68.       Kacper Worytko

69.       Magdalena Woźniak

70.       Magdalena Woźniak

71.       Jan Zabierowski

72.       Adam Ząbek

73.       Jerzy Zima

74.       Weronika Ziółkowska

 


Ciekawostki

GRUPY PARAFIALNE ZAPRASZAJĄ

SPOTKANIA ZE SŁOWEM ŻYCIA 

Osoby dorosłe zapraszamy w każdy 2 i 4 czwartek miesiąca. Spotkanie rozpoczyna sie Eucharystią o godz. 18.00, a po Mszy św. spotkanie w świetlicy na plebanii.


 

„Przyjdź na oazę, bo brakuje nam Ciebie”

Zapraszamy młodzież z gimnazjum i szkoły średniej do naszej wspólnoty, która spotyka się w każdy piątek o godz. 18.00 na Mszy świętej a potem w salce nad zakrystią. Jeśli chcesz wiedzieć więcej kim jesteśmy i co robimy to przyjdź i zobacz. 


Kontakt z administratorem strony:

parafia.gorlice@gmail.com